Star Trek Digiturk’te

Daha güzel bir dünya için bir kere daha Star Trek.

01.07.2016 - 13:44 | Arzu Nilay Kocasu

Yeni neslin ilgisini çekecek hale getirmek için halihazırda eğip büktüğü Star Wars’dan önce elini atıp çok sayıda hayranının en güzel hatıralarını tarumar eden J. J. Abrams’ın girişimlerine rağmen sağlam durmayı başaran Star Trek efsanesi, 50’nci yılında, hâlâ izlemeyenler ve/veya bir kere daha izlemek isteyenler için Digiturk’teki yerini almaya hazırlanıyor.

Hollywood’un en yaşlı serilerinden olmasının yanı sıra 1 milyar doları aşkın gişe hasılatına sahip 12 sinema filmiyle beyazperdeye de hatırı sayılır bir katkı sağlayan Star Trek 12-31 Ağustos 2016 tarihinde “Moviemax Star Trek HD kanalından sevenleriyle buluşacak.

Digiturk film paketi üyelerinin Star Trek’in tüm filmlerinin yanı sıra Trekkies ve Trekkies 2 belgesellerini de altyazı ve dublaj seçenekleriyle izleyebilecekleri proje kapsamında The Original Series’in de tüm sezonları sevenleriyle birlikte olacak.

Kaynak: Digital Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.