MediaCat

Spotify’dan Obama’ya iş teklifi

Marka “Müzik Listeleri Başkanı”nı arıyor.

Spotify’dan Obama’ya iş teklifi

Barack Obama, sekiz yıllık bir başkanlığın ardından, Beyaz Saray’dan ayrılmaya hazırlanıyor. Dünya şu sıralar halefi Donald Trump’ın gelişiyle nelerin değişeceğine dair karanlık senaryolar üzerine yoğunlaşır ve elbette Merly Streep’in eşsiz oyunculuğunu anarken Spotify, koltuğunu devretmeye hazırlanan başkanı hoş bir şakayla selamlamak için kolları sıvadı.

İsveç’teki eski ABD Büyükelçisi’nin karısı Natalia Brzezinski’nin Instagram hesabından geçen hafta Obama’nın kendisine “Hâlâ Spotify’dan iş teklifi bekliyorum… Çünkü, biliyorum, hepiniz müzik listemi sevdiniz!” dediğini açıklamasıyla başlayan silsile, Spotify’ın kariiyer sayfalarında Obama düşünülerek hazırlanmış bir “Müzik Listeleri Başkanı” yayınlamasıyla çıkmasıyla devam etti.

Spotify CEO’su Daniel Ek’in Twitter’dan “Spotify ekibinin parçası olmak istediğinizi duydum. Bunu gördünüz mü?” diyerek Obama’yla paylaştığı iş ilanında adaylardan Nobel Ödülü ve saygın bir ülkenin yönetiminde sekiz yıllık tecrübe sahibi olmaları gibi özellikler bekleniyor.

2015 yılından bu yana Spotify’dan oluşturduğu favori şarkılarının listelerini paylaşan Obama için hazırlanan iş ilanına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.