MediaCat

Spor demek yetmez

TNT Sports’tan yeni sezon öncesi sporun etki alanını gözler önüne seren kampanya.

Yeni spor sezonunun başlamasına kısa süre kala TNT Sports, maç ya da stadyumlarla sınırlandırmak yerine sporun kültürden modaya, sanattan siyasete hayatın pek çok alanındaki rolünü öne çıkarıyor.

Yaratıcı süreçlerini Saatchi & Saatchi Londra’nın üstlendiği “Bu sadece spor değil. Bu HER ŞEY” adlı reklam filmi futboldan ragbiye, UFC’den boksa ve motosiklet yarışlarına farklı spor türlerinin taraftar ve spor tutkunlarının günlük yaşamlarındaki etkilerini gözler önüne seriyor. Yüksek tempolu ve eğlenceli filmin yönetmenliğini Keane Pearce-Shaw üstleniyor.

Warner Bros. Discovery Pazarlama, Network ve Streaming Başkan Yardımcısı Rebecca Diver Phillips, kampanya sloganının, sporun taraftarlar için ne anlama geldiğinin özünü yani her şey ve çok daha fazlası olduğunu yansıttığını söylüyor.

Günümüzde sporun yalnızca yayın yapmaktan çok daha fazlası anlamına geldiğini ve insanların 7/24 keyif aldığı bir ekosistem olduğunu ifade eden Saatchi & Saatchi Yönetici Kreatif Direktörü William John ise, “TNT Sports’un bunu ne kadar anladığını ve bu doğrultuda hareket ettiğini göstermek istedik. Ülke müthiş bir spor yazı yaşıyor ve önümüzde büyük bir sonbahar görünürken TNT Sports’u tüm aksiyonun kalbine, taraftar kültürünün merkezine ve spor evreninin merkez üssüne yerleştirdik. Çünkü kanalda gerçekleşen bu anlar kültüre ve ötesine yayılıyor” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.