Sosyal mesafeye sanatsal vurgu

Publicis Singapur'dan ülkenin finans merkezini açıkhava sergisine dönüştüren kampanya.

05.04.2022 - 16:53 | Simge Şenses

Sosyal mesafeye sanatsal vurgu

Singapur’un finans merkezi Raffles Place ofise dönüşlerle birlikte yeniden canlanırken, Publicis Singapur hem çevredekilere sosyal mesafenin gerekliliğini hatırlatmak hem de bölgeye biraz renk katmak amacıyla yeni bir kampanya tasarladı. Bölgedeki sosyal mesafe uyarılarını LASALLE College of the Arts mezunlarının birer metrelik tasarımlarıyla kaplayan ajans, bu dokunuşuyla renksiz iş merkezini renkli bir açıkhava sergisi haline getirdi.

Bugünden başlayarak üç ay boyunca devam edecek olan sergi, LASALLE mezunu 105 tasarımcının 177 eserine yer veriyor. Ziyaretçiler, eserlerin üzerindeki karekodları taratarak tasarımcılar hakkında daha fazla bilgi edinebildikleri gibi, iş fırsatları sunmak için de onlarla iletişime geçebiliyor. Banklardaki boş alanları sanat ve keşif mekânlarına dönüştürerek günde yaklaşık 180 bin kişiye ulaşacak olan sergi, böylelikle yeni nesil tasarımcılar ile potansiyel işverenler arasında bir köprü kurmayı hedefliyor.

Sosyal mesafeye sanatsal vurgu

Sosyal mesafeye sanatsal vurgu

KÜNYE

  • Reklamveren: Raffles Place Alliance
  • Reklam Ajansı: Publicis Singapore
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.