Sosyal medyada sonraki adım Zirve’de belirlenecek

Sosyal medyada daha fazla kullanıcıya daha etkin biçimde ulaşmayı hedefleyen şirketleri bir sonraki adımda bekleyen fırsat ve risklerin ele alınacağı Pazarlama ve Sosyal Medyada Sonraki Adım Forumu, 11 – 13 Eylül 2012 tarihlerindeki ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi’12 kapsamında gerçekleştirilecek. Forrester Research E-İş ve Kanal Stratejileri Başkan Yardımcısı Benjamin Ensor’un şirketlerin ne kadar sosyal olduklarını değerlendireceği özel bir sunuma sahne olacak etkinlik, sosyal medyada öne çıkan yerli ve yabancı markaların yöneticilerini de kürsüye çıkaracak.

26.07.2012 - 00:00 | MediaCat

İstanbul Haliç Kongre Merkezi’ne taşınan ve bu yıl Vodafone’un ana sponsorluğunda 11 – 13 Eylül tarihleri arasında ‘Sonraki adım’ teması ile gerçekleştirilecek ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi’12, sosyal medya ve pazarlama alanındaki gelişmeleri özel bir konferansta ele alacak. 

13 Eylül 2012, Perşembe günü yapılacak Pazarlama ve Sosyal Medyada Sonraki Adım Forumu, Anadolu Ajansı ve TTBoom’um destekleriyle düzenleniyor.
Markaların sosyal mecrada nasıl daha geniş kitlelere ulaşabilecekleri, müşteri istek ve davranışlarını nasıl ölçümleyip analiz edebilecekleri yönünde uzmanların özel sunumlarıyla zenginleşecek etkinlik, yeni nesil pazarlama yaklaşımlarına ışık tutacak.

Sosyal medyatik isimler geliyor

Etkinliğin konuşmacıları arasında yer alan Forrester E-İş ve Kanal Stratejileri Başkan Yardımcısı Benjamin Ensor’un ‘Şirketinizin sosyal medya politikası sosyal mi, antisosyal mi?’ başlıklı sunumu, katılımcıların sosyal medya çalışmalarını yeniden sorgulamasına yol açacak.

Etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek ‘Markalar sosyal medyanın neresinde?’ başlıklı panel, Global Bilgi Teknolojik Çözümler Müdürü Tunca Meriç’in moderatörlüğünde, Dünya Göz Hastanesi, Turkcell, Migros ve TTBoom’un katılımlarıyla düzenleniyor.
‘Viral pazarlama’ başlıklı bir başka paneldeyse, sosyal medyatik isimler; medya mensupları, kullanıcılar ve reklam dünyasıyla bir araya gelecek. 

ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi’12, AB Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra onlarca ulusal ve uluslararası sivil toplum örgütünün destekleriyle gerçekleştiriliyor.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.