MediaCat

Sonucu takım renkleriyle gösteren gebelik testi

Real Betis’ten geleceğin taraftarları için renkli bir karşılama.

“Ebeveynlerden çocuklara, büyükanne ve büyükbabalardan torunlara, tutkunun adı Betis.” Bu sözler, İspanya’nın köklü futbol kulüplerinden Real Betis’in tribünlerinde yazılı. Bu ay 116’ncı yaşını kutlayan yeşil-beyazlı kulüp, tribünlerini süsleyen bu sözün altını dolduracak bir kampanyaya imza attı ve henüz doğmamış Betis taraftarlarını yeşil-beyaz renklerle karşılamak için harekete geçti.

VMLY&R İspanya imzalı kampanyada Real Betis, sonucu kulüp renkleriyle gösteren gebelik testi hazırladı. Taraftarla bir reklam filmi ve internet sitesi aracılığıyla buluşan test, kulübe göre sonucu yeşil-beyaz renklerle gösteren ilk gebelik testi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

VMLY&R Spain (@vmlyrspain)’in paylaştığı bir gönderi

Futbol tutkusunu hayatın en özel anlarından biriyle birleştirmek istediklerini söyleyen VMLY&R İspanya CCO’su Paulo Areas, “Test bir gelişi duyurmakla kalmıyor, yeşil-beyazlı taraftar kitlesine doğumdan itibaren eşlik eden gurur ve aidiyeti de kutluyor” diyor.

Real Betis CMO’su Juan Useros ise, “Kulübümüzü saran duygusallığı ve bu tutkuyu nasıl aktardığımızı hepimiz biliyoruz. Çocuk sahibi olacağını öğrenen hangi anne ya da baba, ileride çocuklarıyla birlikte Benito Villamarín Stadyumu’nda maç izlemeyi hayal etmez ki? Betis ve Betis taraftarlığı budur işte” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.