MediaCat

Son mesajınız olmasın

Trafikte sık görülen direksiyon başında mesajlaşma sorununa dair bir sosyal sorumluluk kampanyası.

Son mesajınız olmasın

ABD menşeli sivil toplum kuruluşu National Safety Council tarafından açıklanan verilere göre, yalnızca Amerika’da her yıl 1,6 milyon trafik kazası vuku buluyor. Konunun ciddiyetine dikkat çekmek ve trafikteki çoğu kişinin benimsediği, kötü sonuçlar doğurabilecek alışkanlıkların değiştirilmesine vesile olmak amacıyla System 1 Agency, seyir halindeyken mesajlaşmanın neden olabileceği yıkıma dair bir reklam filmi yayınladı.

İlişkilerini daha ileri bir seviyeye taşımanın arifesindeki iki taze aşığı odağına alan reklam filmi “There’s no next if you text”, çiftin ilişkisinin direksiyon başında mesajlaşmak gibi sık görülen bir davranış nedeniyle nasıl trajik ve zamansız şekilde son bulduğunu anlatıyor.

Davranışsal pazarlama ve araştırma alanında faaliyet gösteren System1 Agency Americas Başkanı Paul Spriggs, hazırladıkları sosyal sorumluluk kampanyasını şu cümlelerle açıklıyor:

“İnsanların duygularına seslenen bu film onların davranışlarını değiştirme potansiyeline de sahip. Hepimizin birileriyle mesajlaştığımızı ve direksiyon başındaki birilerinin dikkatini dağıtabileceğimizi düşünecek olursak, umudumuz, filmin onu izleyen herkese dokunması.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.