Şölen Türkiye’ye yeni pazarlama direktörü

Şölen Türkiye Pazarlama Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

23.03.2021 - 11:16 | MediaCat

Şölen Türkiye'ye yeni pazarlama direktörü

Atıştırmalık sektöründe faaliyet gösteren Şölen’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Şölen Türkiye Pazarlama Direktörü Aslı Südor oldu. Südor, yeni görevinde Şölen’in ülkemizdeki pazarlama faaliyetlerini yönetecek.

Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olan Aslı Südor, kariyerine 2004 yılında P&G bünyesinde Prima Markasından Sorumlu Marka Müdür Yardımcısı olarak adım attı. 2012 yılına kadar P&G Ticari Pazarlama Müdürü ve Ev ve Sağlık Kategorilerinden Sorumlu Pazarlama Grup Müdürü olarak görev alan Südor, ardından Atasun Optik’in pazarlama direktörlüğünü yürüttü. 2015 yılında Koton Pazarlama Direktörü ve E-Ticaret Direktörü olarak çalışan Südor, bir dönem danışmanlık da yaptı. Südor, 2017 – 2019 yılları arasında Joker ve Soobe markalarının pazarlama, e-ticaret, CRM ve müşteri ilişkilerinden sorumlu strateji direktörlüğünü üstlendi. Südor, Şölen ailesine katılmadan önce Gilan Pazarlama, Ürün Yönetimi, CRM ve E-Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmekteydi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.