Şölen Çikolata’da iki yeni atama

Şölen Çikolata A.Ş’nin İcra Kurulu üyeliğine Cihan Eruygun ve Nureddin Ergür getirildi.

23.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Şölen Çikolata A.Ş’nin İcra Kurulu üyeliğine Cihan Eruygun ve Nureddin Ergür getirildi.

Yurt İçi Satış Direktörü pozisyonunda görev yapmak üzere Şölen İcra Kurulu üyeliğine atanan Cihan Eruygun, Şölen Çikolata’da yurt içi satış fonksiyonlarının yönetim ve geliştirilmesinden sorumlu olacak.

Satınalma Direktörü pozisyonunda görev yapmak üzere Şölen İcra Kurulu üyeliğine atanan Nureddin Ergür ise şirketin tüm satınalma fonksiyonlarının ve süreçlerinin yönetim ve geliştirilmesinden sorumlu olacak.

1971 İstanbul doğumlu olan Cihan Eruygun, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu.

İş hayatına ilk olarak 1996 yılında Migros’da Mağaza Müdürü olarak başlayan Cihan Eruygun, 1998’de Ülker Grubu’na geçerek Zincir Mağazalar Satış Temsilcisi görevine başladı. Ardından aynı grupta Ege Bölge Yöneticisi, Ege Bölge Müdürü, Organize Ticaret Müdürü, Satış Grup Müdürü ve YZ Türkiye Satış Müdürü pozisyonlarında devam etti.

1966 İstanbul doğumlu olan Nureddin Ergür, 1989 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İlk iş hayatına Kodak’ta Teknik Satış Temsilcisi olarak başlayan Nureddin Ergür, ardından Teba’da Satış Yöneticiliği, Leitz’de İhracat Müdürlüğü, 1999–2007 yılları arasında Perfetti ve 2007- 2010 yılları arasında da Ülker’de Tedarik Zinciri Müdürü görevlerinde bulundu.