Sodexo Türkiye’ye yeni CEO

Markanın Türkiye liderliğini üstlenecek isim belli oldu.

05.09.2018 - 14:06 | MediaCat

Sodexo Türkiye'ye yeni CEO

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş.’de icra kurulu başkanı olarak görev alacak isim belli oldu. Eda Uluca, Sodexo Türkiye CEO’su olarak atandı.

Avusturya Lisesi’nden mezun olmasının ardından lisans eğitimini 1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Eda Uluca, kariyerine Koç Grubu bünyesinde başladı. Uluca, Koç Grubu’nun ardından sırasıyla Digital Corporation, SAP ve Oracle firmalarında satış ve pazarlama alanında Türkiye, Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerini kapsayan yöneticilik görevlerini üstlendi. 2011 – 2014 yılları arasında Turkcell’de büyük ölçekli kurumsal müşterilerden sorumlu satış direktörü olarak çalışan Uluca, Sodexo’daki görevinden önce Microsoft Türkiye Kurumsal Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaktaydı.

Şirket yönetimlerinde kadın yöneticilerin varlığının artırılmasına yönelik çalışmalar yürüten Eda Uluca, yeni görevinde Sodexo’nun küresel dijitalleşme vizyonunun Türkiye’deki liderliğini üstlenecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.