SMG Türkiye dünya liginde

SMG Türkiye ofisi, grubun Küresel Yönetim Kurulu’ nda yer almaya hak kazandı...

11.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Starcom MediaVest Group Türkiye, SMG’ nin dünya çapında en önemli 20 ajansından birisi olarak seçildi. SMG Türkiye ofisi, grubun Küresel Yönetim Kurulu’ nda yer almaya hak kazandı.

SMG Küresel Yönetim Kurulu’ nda Türkiye’yi grubun  CEO’su Muharrem Ayın temsil edecek.

Yeni organizasyon ilkeleri doğrultusunda oluşturulan kurul, gelişmekte olan 20 önemli pazardaki bağlantıyı sağlayacak. Ayrıca güçlendirilmiş küresel yapı ile SMG ‘nin dünya çapındaki birliğini ve büyümesini hızlandıracak.  Küresel Yönetim Kurulu  üyeleri yılda en az 4 kere toplanarak organizasyonun operasyonel önceliklerini, ürün ve araçlarını, küresel ve yerel çapta müşterilerin önceliklerini izleyip yönetecekler. Starcom MediaVest Group bünyesinde yeni oluşturulan Küresel Yönetim Kurulu olarak, Türkiye’nin de aralarıda bulunduğu dinamik ve önemli  pazar payına sahip 20 ülkenin temsilcileri, ilk toplantısını gerçekleştimek  üzere Chicago’da biraraya gelecekler.

Türkiye’den grubun CEO’su Muharrem Ayın’ın da katılacağı Küresel Yönetim Kurulu, ilk toplanrtısını 15- 17 Mart 2010 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.