SKM Projects+’a yeni genel müdür

Firmada genel müdürlük pozisyonuna Emre Dölcel getirildi.

25.07.2013 - 15:26 | MediaCat

SKM Projects+'a yeni genel müdür

2000 yılında mimar Hakan Sekmen tarafından İstanbul’da kurulan ve 2005 yılında Azeri mimar Aziz Alimirzayev‘in ortak olarak katılımını takiben büyümeye devam eden, perakende mimarisinde uzman SKM Projects+‘ta genel müdürlük pozisyonuna Emre Dölcel getirildi.

SKM Projects+'ta genel müdürlük pozisyonuna Emre Dölcel getirildi.Emre Dölcel, Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünden 2001 yılında mezun oldu. Tetaş’ta satış yöneticisi olarak görev aldıktan sonra, Turkcell İletişim Hizmetleri’nde satış yöneticisi, perakende yönetimi, mağaza geliştirme ve tasarım süreci liderliği yaptı. Daha sonra Gamma Medya‘da perakende yöneticisi, Aymarka Mağazacılık’ta T-Box mağazalar koordinatörlüğü, Cheil Worldwide‘da uygulama yöneticiliği ve Hotiç‘de bölge müdürlüğü görevlerini yerine getirdi.

Firma tarafından yayınlanan duyuruda, 2012 yılı Kasım ayından itibaren SKM Projects+’ta satış, pazarlama ve proje yönetimi direktörü olarak görev yapmaya başlayan Dölcel’in, kısa sürede gösterdiği başarılar sonucunda genel müdürlük görevine yükseltildiği ifade ediliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.