MediaCat

Sizi harekete geçirecek 3 kelime

MediaMarkt’ın yeni reklam kampanyası yayında.

Sizi harekete geçirecek 3 kelime

Türkiye’ye 2007 yılında giriş yapan MediaMarkt, ülkemizdeki 15’inci yılını “MediaMarkt’la Tam Zamanı” söylemiyle karşılıyor.

TBWA\Istanbul‘un markanın yeni söylemi için hazırladığı reklam filmine rap’iyle Ceza eşlik ediyor. Film, ürün ve hizmetleriyle MediaMarkt’ın her zaman tüketicinin yanında olduğu mesajıyla noktalanıyor.

MediaMarktSaturn Perakende Grubu COO’su ve MediaMarkt Türkiye CEO’su Yenal Gökyıldırım, yeni söylemlerini, “Bugüne kadar odağımıza aldığımız yüksek müşteri memnuniyeti performansı çalışmalarımızla müşterimizin kendini güvende hissetmesini sağladık, sorularına çözüm ürettik, projelerimizle fark yarattık ve bazen zor olabilen teknoloji alışverişlerinde ve servislerinde onların yanında olduğumuzu her zaman vurguladık. Tüm bunları yaparken ülkemizdeki yatırımlarımıza da devam ettik, büyüdük ama hep daha iyisini hedefledik. Şimdi ise bizi zirveye taşıyan bu çalışmalarımızın ardından yeni bir başlangıç yapmanın, yeni hayaller kurmanın ve müşterilerimizin de hayallerine ulaşmasının ‘MediaMarkt’la Tam Zamanı’ diyoruz” sözleriyle değerlendirdi.

Teknolojik ürünlerin hayatımızı kolaylaştıran yegane cihazlar olduğunu ve neredeyse her işin merkezinde bulunduğunu ifade eden Gökyıldırım, sözlerine şöyle devam etti: “Biz de diyoruz ki, senin hayalin varsa bizim de buna yön verecek ürünlerimiz var. Elektronik ürünlerle ilgili bir sorun varsa bizim de çözümümüz var. MediaMarkt yeni döneminde hayalleri teknolojiyle özgür kılacak, gerçeğe dönüşmesi için tüketiciye ihtiyacı duyduğu tüm ürün hizmetleri sunarak aracı olacak. Bu nedenle aklınıza ne geliyorsa, hayalinizde ne varsa artık MediaMarkt’la Tam Zamanı”.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.