Şişecam’da atama

Marka, Cam Ev Eşyası Grubu’nun bünyesine deneyimli bir ismi daha kattı

14.01.2014 - 15:06 | MediaCat

Şişecam Topluluğu, ana faaliyet alanlarından Cam Ev Eşyası Grubu’nun bünyesine deneyimli bir ismi daha kattı. Hilmi Hakan Tuncay, Cam Ev Eşyası Grubu Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı olarak göreve başladı.

Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 1992 yılında mezun olan Hilmi Hakan Tuncay, iş hayatına aynı yıl Etap Makina Kalıp Sanayi’de Bütçe Planlama Uzmanı olarak başladı. Ardından 1994-1995 yılları arasında İzmir Demir Çelik Sanayi’de görev yapan Tuncay, 1996 yılında Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Ticaret A.Ş.’ye geçti. Burada sırasıyla Bölge Satış Temsilcisi, Ankara Bölge Satış Müdürü, Pazar Geliştirme Müdürü,  Satış Direktörü olarak çalışan Tuncay, son olarak Perakende ve Satış Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Evli ve bir çocuk sahibi olan Hilmi Hakan Tuncay, iyi derecede İngilizce, Fransızca ve orta derecede İtalyanca bilmektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.