Sıradaki atış Flormar için

Flormar'dan oyun tadında interaktif bir kampanya.

30.11.2017 - 11:01 | MediaCat

Sıradaki atış Flormar için

Kasım ayının son günlerinde web sitesi trafiğini, üye sayılarını ve ürün satışlarını artırmayı hedefleyen Flormar, web sitesi genelinde geçerli olan yüzde 40 indirimin yanı sıra tüketiciyi bir de interaktif bir oyun ile karşıladı.

Web sitesinde farklı noktalara gizlenmiş harfleri bulup “Flormar” yazısını en hızlı toplayan ziyaretçilere ekstra indirim sunma düşüncesi, -99 design studio’nun katkısı ile birlikte tüm web sitesinin gerçek bir fizik motoruna sahip, minik bir atış poligonuna dönüşmesine evrildi. Çeşitli kutucuklara bölünen Flormar’ın web sitesini ziyaret eden kullanıcılardan, kutuların arkalarında saklı haldeki harflerle “Flormar” yazısını oluşturmaları istendi. Ziyaretçiler, imleç ile hedef alarak kutuları kırmaya çalıştılar.

24 Kasım’da başlayan ve 48 saat süresince aktif kalan oyuna 1460 farklı kullanıcı katıldı. Toplamda 1,3 milyon topun atıldığı oyunda oyuncular, site içerisinde toplamda 23 saat geçirdi. Web sitesi bu süre zarfında 9 binden fazla ziyaret alırken, yeni üye kayıtlarında da artış yaşanmış oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.