Sinpaş Grubu Mobilya Grup Başkanlığına atama

Her modeliyle farklı mekânlar yaratan Vanucci markasını bünyesinde bulunduran Sinpaş Grubu, Mobilya Grup Başkanlığı görevine...

09.03.2009 - 12:43 | MediaCat

Her modeliyle farklı mekânlar yaratan Vanucci markasını bünyesinde bulunduran Sinpaş Grubu, Mobilya Grup Başkanlığı görevine M. Tahir Gürhan’ı getirdi.

2005 yılı itibariyle kapasite hacmini genişleterek Vanucci markalı mutfak ve banyo mobilyaları üretimine başlayan ve ahşap dekorasyon ürünleri sektörünün 1995 yılında kurulan deneyimli firması Prodek’i bünyesinde bulunduran Sinpaş Grubu, Mobilya Grup Başkanlığı görevine sektörün deneyimli ismi M. Tahir Gürhan’ı getirdi.

M. Tahir Gürhan, yeni göreviyle ilgili şunları söyledi: “Türk mobilya sektörünün en geniş ve en kaliteli üretim hattına sahip bulunan Vanucci, trend yaratan tasarımlarıyla kullanıcılarına yeni ve farklı bir yaşam tarzı vaat ediyor. İşlevselliğin detaylarda gizli olduğu Vanucci mutfak ve banyolar, dileyen herkesin evinde kendine özel bir yaşam bir alanı oluşturmasına fırsat sağlıyor. Sinpaş Grubu’nun gücünü her daim arkasında hisseden Vanucci ekibi olarak zengin ürün portföyümüz, ödüllü tasarımlarımız ve vizyoner bakış açımızla iddiamızı her geçen artırıyoruz.”

M. Tahir Gürhan kimdir?

1959 Ankara doğumlu Mehmet Tahir Gürhan ilk, orta ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladı. Daha sonra Almanya’da bulunan Darmstadt Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği üzerine lisans eğitimi alan Gürhan, yüksek lisans eğitimini ise Pazarlama ve Satış üzerine tamamladı.

İş hayatına Digital Equipment Corparation firmasında Satış Temsilcisi olarak başlayan M. Tahir Gürhan, ardından sırasıyla Saniva / HP, Datatek, Gala Turizm, Pancar Motor firmalarında Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Daha sonra mobilya ve inşaat sektörünün önemli firmalarında Genel Müdür olarak görev alan Gürhan, sektörünün lider kurumlarından Sinpaş Grubu bünyesinde Mobilya Grup Başkanı olarak görev yapacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.