Sinema.com’dan yeni içerik

Sinema.com'un yenilenen sitesi, tüm sinema filmlerinin fragmanlarının yüksek kalitede izlenebildiği...

06.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Sinema.com’un yenilenen sitesi, tüm sinema filmlerinin fragmanlarının yüksek kalitede izlenebildiği, seans bilgilerinin, filmler hakkında yorumların ve film özet açıklamalarının incelenebildiği, sinema konusundaki tüm ihtiyaçların tek noktadan karşılandığı bir internet sitesi haline geldi.

Bunun da ötesinde; Artık tek bir tıkla, ‘izle-öde sistemiyle’ pek çok sinema filmini zahmetsiz bir şekilde bilgisayarınızdan ve internetin bulunduğu her noktadan izleyebileceksiniz. Evinizden dışarı çıkmadan, internetten yabancı  veya güvenlik riski taşıyabilecek sitelerden filmleri saatlerce uğraşıp indirmeye çalışmadan; oluşturulan yapı ile izlemek istediğiniz filmi Sinema.com sitesi üzerinden sadece seçerek anında  izleyebileceksiniz.

İnternet ortamındaki 11 yıllık tecrübemizle, tüm bu hizmetlerimizin yanı sıra yenilenen sitemizde yeni bir hizmete daha başlıyoruz. Çok yakında ‘sinema.com’ üzerinden pekçok video kanalıda devreye girecek. Yayına girecek yepyeni kanallarda, kadınlar yemek tariflerine, gençler yüzlerce eğlence videosuna, erkekler de  spor ve araba videolarına ulaşabilecek. 
Ayrıca müzik dinlemeyi seven herkes, yayına girecek müzik kanalı ile kendi şarkı listesini oluşturup, istediği şarkıları yüksek kalitedeki kliplerini izleyerek dinleyecek. Herkese ilgi ve merak alanına göre hitap edecek en kaliteli videolar ‘sinema.com’un yepyeni kanallarıyla hayatımıza girecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.