MediaCat

Sigortalanması imkânsız evler

Birleşik Krallık’ta evlerin yüzde 97’sini sigortalayabilen Homeprotect’ten sigortalayamadıklarını öne çıkaran kampanya.

Sıradışı mülkleri sigortalama konusunda iddialı olan sigorta markası Homeprotect, Ourselves imzalı eğlenceli kampanyasında sigortalayamadıklarını öne çıkarıyor.

Birleşik Krallık’ta evlerin yüzde 97’sini sigortalayabilen ancak yüzde 3’ü için elinden bir şey gelmeyen marka, sigortalanması mümkün olanları göstermektense daha kolay bir yol izleyip mümkün olmayanlardan örnekler sunuyor. Komedyen Diane Morgan’ın seslendirdiği reklam filminde çatısız ev, eve dönüştürülmüş çift katlı otobüs, ağaç ev hatta çatısına köpekbalığı saplanmış bir ev gibi örnekler sıralayan marka, “neredeyse” her evi sigortalayabildiğinin altını çiziyor.

Kampanya, sigortalanamayan evlerin yer aldığı açıkhava ilanlarıyla da hedef kitlesiyle buluşuyor.

Markanın kendilerinden ev sigortası pazarındaki uyuşuk ağırbaşlı, muhafazakar tutumu altüst etmelerine ve Homeprotect’i sıradışı müşterilerin tercih edeceği bir marka olarak konumlandırarak satış ve bilinirliği artırmalarına yardımcı olmalarını istediklerini söylüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.