MediaCat

Shell Türkiye’nin reklam iletişiminde yeni dönem

Shell ülkemizdeki reklam faaliyetlerinde BLAB ve Concept ile birlikte çalışacak.

Ülkemizde 100 yıldır faaliyet gösteren Shell, yeni dönem reklam iletişiminde BLAB ve Concept ile çalışma kararı aldı.

BLAB ve Concept, Shell’in yeni dönem reklam faaliyetlerinde ortak çalışmalara imza atacak. Anlaşma kapsamında iki ajans birleşmeden, birlikte tek bir ekip olarak marka için çalışacak.

Ajansların gerçekleştirdiği yeni işbirliği modelinden duydukları heyecanı dile getiren Shell&Turcas Pazarlama Direktörü Özkan Özyavuz, “Shell’in bugüne kadar gösterdiği başarıların ve bundan sonrasında atmayı planladığı cesur adımların böyle bir kapıyı aralamasından büyük mutluluk duyuyoruz. Yeni dönemde güçlü bir ekiple başarılarımıza yenilerini ekleyeceğimize, ses getirecek kampanyalara imza atacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

BLAB ve Concept’in marka için oluşturduğu birliktelikle, farklı yeteneklerin Shell için birlikte çalıştıkları güçlü bir işbirliği ortamının oluşturulması, bu işbirliği kültürünün Shell markasını daha da ileriye taşıması ve Shell markası etrafında çok katmanlı bir yaratıcı ekosistemin oluşmasına hizmet etmesi hedefleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.