Vakıfbank, Filelerin Sultanları’na sponsor

VakıfBank, Türkiye A Milli Bayan Voleybol Takımı’nın ana sponsorluğunu üstlendi. Milli Takımın yanı sıra...

22.10.2010 - 00:00 | MediaCat

VakıfBank, Türkiye A Milli Bayan Voleybol Takımı’nın ana sponsorluğunu üstlendi. Milli Takımın yanı sıra maç yayınlarının da sponsorluğunu üstlenen VakıfBank’ın desteğini alan Filenin Sultanları, 24 ülkenin katılacağı müsabakalarda şampiyonluk için mücadele edecek.

Bu yıl 29 Ekim-14 Kasım tarihleri arasında Japonya’da düzenlenecek olan 2010 Dünya Bayanlar Voleybol Şampiyonası’na katılan Türkiye A Milli Bayan Voleybol Takımı, 24 ülkenin yarışacağı müsabakalarda şampiyonluk için mücadele edecek. Şampiyona, NTV Spor tarafından canlı yayınlanırken çeyrek asırdır voleybolun en büyük destekçisi olan VakıfBank ise şampiyonanın favorileri arasında gösterilen Milli Takımımıza ve maç yayınlarına sponsor olarak en büyük desteği verecek.

VakıfBank Genel Müdürü Süleyman Kalkan ve Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun Ankara Beşevler’deki tesislerinde düzenlenen törenle sponsorluk anlaşmasını imzaladı. 25 yıldır Türk voleyboluna verdikleri destekle genç yaştaki çocukları sporla tanıştırdıklarını ve Milli Takım’a sporcu yetiştirdiklerini söyleyen VakıfBank Genel Müdürü Süleyman Kalkan, “25 yıldır Türk voleyboluna destek oluyoruz. Bu desteği bugün yeni bir aşamaya taşıyoruz. A Bayan Milli Voleybol Takımı’nın ana sponsoru olduk. Bunu kısa süreli bir ilişki gibi görmüyoruz. Sponsorluk sözleşmesi 1 yıllık ancak bu işbirliğinin daha uzun yıllar devam etmesini öngörüyoruz. Voleybola desteğimiz güçlenerek devam edecek. Vakıfbank voleybol takımı olarak da 4 oyuncumuz Milli Takım kadrosunda yer alıyor. Futbola ve basketbola önemli destekler veriliyor. Voleybola da en az bu kadar destek verilmeli. Bu işbirliğinin uzun süreli olmasını diliyorum. Milli Takımımızın dünya şampiyonasından madalyayla dönmesini arzu ediyoruz” diye konuştu.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık ise, “Vakıfbank, 25 yıldır Türk voleyboluna ciddi destek veriyor. Dünya Şampiyonası öncesinde Filenin Sultanlarının da ana sponsor olarak bu katkılarını devam ettirdiler. Bu destekleri için Vakıfbank Genel Müdürlüğü’ne çok teşekkür ederim. Bundan sonra Filenin Sultanları’nın formalarında Vakıfbank Logosu yer alacak. Yeni logonun Milli Takımımıza şans getirmesini diliyorum” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.