MediaCat

Sharpcake’e üst düzey 2 transfer

Sharpcake’te yönetici kreatif direktör ve yönetici strateji direktörü olarak görev alacak isimler belli oldu.

Sharpcake’e üst düzey 2 transfer

Holistik reklam ajansı Sharpcake, yönetim kadrosunu iki yeni isimle güçlendirdi. Ajansın yeni yönetici kreatif direktörü Odisseas Sevsevme olurken, yönetici strateji direktörlüğüne ise Pamir Gündüz getirildi.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunu olan Odisseas Sevsevme, kariyerine 2006 Yılında Art Grup reklam ajansında başladı. İki sene boyunca THY, Ziraat Bankası, TAV gibi markaların reklam yazarlığını yapan Sevsevme, kariyerinin ilk yıllarında Cannes Young Lions Türkiye yarışmasında birinci olarak Türkiye’yi Fransa’da temsil etme hakkı kazandı. Bir sonraki durağı DDB&Co oldu, ardından Finansbank ve CNN Türk markalarıyla çalıştı.

Kariyerine Alametifarika’da devam eden Sevsevme, burada geçirdiği 14 yıl boyunca Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markaları için sayısız yaratıcı işe ve ödüllü kampanyaya imza attı. Turkcell, Garanti Bankası, THY, Toyota, Domino’s, Ülker, Bonus, Fibabanka, Lexus, Pınar gibi markalarla çalışma fırsatı bulan Odisseas Sevsevme, Son olarak Alametifarika çatısı altında yönetici kreatif direktör olarak görev yapmaktaydı.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan sonra iş hayatına 2007 yılında Alice BBDO’da stratejik planlamacı olarak başlayan Pamir Gündüz ise, ilerleyen dönemde kariyerine Manajans / JWT ve Concept’te devam etti. 2015-2017 yılları arasında Concept’in, 2017-2021 yılları arasında Cheil Worldwide Türkiye’nin, 2021-2023 yılları arasında da Senfonico’nun stratejik planlama direktörlüğünü üstlendi.

16 senelik kariyeri boyunca FMCG’den finansa, elektronikten GSM’e kadar pek çok farklı sektörden 200’ün üstünde markayla çalışan Gündüz, ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödüle layık görülen pek çok kampanyanın stratejik liderliğini üstlendi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.