MediaCat

SharkNinja Türkiye pazarına girdi

SharkNinja, Karaca Grup ortaklığıyla Türk tüketicisiyle buluşuyor.

Ev aletlerini patentli teknolojilerle geliştirerek 32 ülkede faaliyet gösteren Amerika merkezli SharkNinja, Karaca Grup ortaklığıyla Türkiye pazarına girdi.

11 milyar dolar pazar değerine sahip olan SharkNinja, elektrikli süpürgenin yanı sıra saç bakım ürünleri ve hava temizleyici gibi ürünler sunan Shark ve mutfak aletleri markası Ninja’yı aynı çatı altında bir araya getiriyor.

SharkNinja Türkiye Genel Müdürü Galip Bağcı, “Dünya çapında 32 ülkede, 31 farklı ürün kategorisinde faaliyet gösteren, ev eşyaları sektöründe devrim yaratan SharkNinja’nın Karaca Grup ortaklığıyla Türkiye pazarına girmesinden mutluluk duyuyoruz. Sektör lideri iki markayı aynı çatı altında bir araya getiren, 11 milyar dolar pazar değerine sahip SharkNinja’nın 4 bin 500’ü aşkın patentli teknolojisiyle tasarlanan ulaşılabilir ürünlerini Türk tüketicilerle buluşturuyoruz” dedi.

SharkNinja ev aletleri Türkiye pazarında ilk olarak Karaca mobil uygulamasında ve karaca.com adresinde, ilerleyen dönemde ise SharkNinja mağazaları, sharkninja.com.tr ve teknoloji mağazalarında yer alacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.