Seyahat planlamanın yeni yolu: bavul.com

Turkcell’in sağladığı teknoloji altyapısı ile güçlendirilen bavul.com, seyahat planlamayı kolaylaştırıyor

10.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Turkcell’in sağladığı teknoloji altyapısı ile güçlendirilen bavul.com, seyahat planlamayı kolaylaştırıyor. Yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinin kolayca satın alındığı, farklı ulaşım şirketlerinin fiyat ve zamanlama bilgilerinin tek bir ekranda detaylarıyla karşılaştırıldığı site, seyahat ihtiyaçlarını hızlı, ekonomik ve verimli şekilde tek noktadan karşılamayı hedefliyot. Bavul.com Turkcel’lilere özel kampanya ve avantajlar da sunuyor.

Cenk Bayrakdar: Seyahatin planlamayı keyfe dönüştürüyoruz

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar; “Yurt içi ve yurtdışıda binlerce lokasyon için uçak bileti satın alma, yüzlerce havayolu şirketinden her türlü kritere göre uçak bileti arama ve detaylı sorgulama imkanı sunan bavul.com, aynı zamanda Türkiye’de THY, Pegasus, Anadolu Jet, Atlas Jet, Bora Jet, Sun Express ve yurt dışı hava yolu firmalarının biletlerini bir arada bulabileceğiniz ve satın alabileceğiniz tek platform. Uçak ve otobüs biletini aynı anda sunarak fark yaratan bavul.com Türkiye’de bir ilk olan asistan hizmeti sayesinde de istenilen fiyattaki bilet peşinde koşma derdine son veriyor, bileti yolcunun cebine getiriyor. Hayat kolaylaştıran özelliklerinin yanı sıra kullanıcı dostu ara birimiyle de en gelişmiş görsel karşılaştırma imkanı sağlayan bavul.com ile seyahat telaşını en aza indirmeyi ve seyahatin kendisi kadar planlama sürecini de keyfe dönüştürmeyi hedefliyoruz” dedi.

Turkcell’li olsun olmasın herkes bavul.com’a ücretsiz üye olabiliyor. bavul.com’a üye olmak için www.bavul.com adresine girerek anasayfadaki “Yeni Üye” butonuna tıklamak yeterli. Siteye Facebook hesabıyla bağlanmak da mümkün.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.