Sevgiye dair suskun cümleler

Boğazınızda düğümlenenleri sizin için söyleyen biri olsaydı...

07.02.2018 - 17:53 | Gönül Hadımlı

Duyguların karmaşıklığı zaman zaman iletişimde de karmaşıklığa neden oluyor. Kimi zaman heyecan, sinir, mutluluk ve öfkenin ani etkileriyle en yakınımızdakilere aslında hiç istemediğimiz cümleler sarf edebiliyoruz. Sonrasında her ne kadar pişman olsak da bunu dile getirmek her zaman çok kolay olmuyor. Sağlıklı iletişimin kaynağı kelimeler olabilir ancak  o kelimeleri kullanacak cesareti bulmak bazen oldukça güç.

ABD menşeli American Greetings, Sevgililer Günü yaklaşırken sevgi anlık duygu değişimlerinin kurbanı olmasın diye kelimelerin gücünü bize bir defa daha hatırlatıyor. MullenLowe imzalı reklam filminde bireylerin kalplerini kırdıkları yakınlarına aslında söylemek isteyip söyleyemediklerini yazıya dökerek ifade etmelerini izliyoruz. Sonuna doğru da genç bir adamın eşine olan sevgisini, ona içinde sevgi sözcüklerinin yazılı olduğu bir kartla açıkladığını görüyoruz.

KÜNYE

  • Reklamveren: American Greetings
  • Reklam Ajansı: MullenLowe
  • ECD: Tim Vaccarino, Dave Weist

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.