Sevgililer Günü’nde sosyal medyada neler oldu?

Sevgililer Günü’nde sosyal medya üzerinden yüzlerce evlilik teklifi yapıldı.

15.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Medya takip ajansı Interpress, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde 24 saat boyunca sosyal medya üzerinden yapılan evlilik tekliflerini izledi. Bu özel günde yüzlerce çift birbirlerine; Twitter, Facebook, Youtube ve Dailymotion üzerinden “Benimle evlenir misin?” dedi.

Medya takip hizmetine sosyal medyayı da eklemiş olan Interpress, Sevgililer Günü’nde Facebook, Twitter, Youtube ve Dailymotion aracılığıyla yapılan evlenme tekliflerini izledi. 24 saat sonunda elde edilen verilere göre, sosyal medya üzerinden tam 339 kişinin sevgilisine evlenme teklif ettiği ortaya çıktı. Hayatlarının en özel anını unutulmaz bir şekilde gerçekleştirmek isteyen kişilerin; 251’inin Twitter, 34’ünün Facebook, 29’unun Youtube, 25’inin ise Dailymotion’u kullandığı da görüldü.

Interpress’in yaptığı sosyal medya araştırmasında farklı ve ilginç evlenme teklifleri de dikkat çekti. Metnini kendi yazdığı konuşma videosuyla, çizgi animasyon çalışmalarıyla, kendi seslendirdiği veya orijinali eklenmiş şiir ve şarkılarla evlenme teklif edenler renkli görüntüler oluşturdu. Ayrıca farklı şehir ve ülkelerdeki sevgililerine evlenme teklif etmek isteyenler de 14 Şubat’ta sosyal medyayı seçenler arasındaydı.

Tüm bunların yanı sıra Türkiye’de ve dünyada daha önce yapılmış olan ilginç evlilik teklikleri de sosyal medya ağlarında bolca gündeme geldiği tespit edildi.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.