Sevgililer Günü’nde pati izleri

Bumble'dan aşk ve hayvan sevgisini birleştiren bir kampanya.

14.02.2018 - 10:42 | Sencer Uçar

Sevgililer Günü'nde pati izleri

Önceliği kadınlara veren arkadaşlık uygulaması Bumble, bu yıl Sevgililer Günü’nde aşkın yanına biraz da hayvan sevgisi eklemek için harekete geçiyor.

2017’de gerçekleştirilen ve Avustralyalı kadınların yüzde 46’sının, profilinde köpek fotoğrafı bulunan erkekleri “sağa çekme” konusunda daha istekli olduğu gerçeğini ortaya koyan araştırmasını temel alan Bumble, Avustralya’daki terk edilmiş hayvanlar için 1946’dan bu yana faaliyet gösteren Sydney Dogs and Cats Home ile işbirliğine giderek Sevgililer Günü’nde bir bağış hareketi başlatıyor.

14 Şubat günü J. Walter Thompson Sydney tarafından hazırlanan fotoğraf stüdyosuna gelenler, 10 Avustralya doları bağış karşılığında köpek modellerle özel bir fotoğraf çekimi gerçekleştirebiliyor. Aşkın peşindeki yürekler böylelikle hem profil fotoğraflarını köpek dostlarıyla renklendiriyor hem de onlar için yardım eli uzatmış oluyor.

Kaynak: LBBOnline

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.