Sevdiklerinize Skype ile ulaşın

Skype Ramazan ayı dolayısıyla evlerin kapısını rastgele çalarak insanların sevdikleriyle erkenden...

27.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Skype Ramazan ayı dolayısıyla evlerin kapısını rastgele çalarak insanların sevdikleriyle erkenden bayramlaşmalarını sağlayacak. 31 Ağustos’tan 7 Eylül’e kadar her gün 13.00 – 17.00 saatleri arasında rastgele seçilen evlere yapılacak olan ziyaretler, İstanbul, Ankara, Antalya ve Konya’da gerçekleştirilecek. Ziyaret edilen evlerde yaşayan ev halkına, Skype’ın sunduğu avantajları ve uzakta yaşayan yakınlarına Skype aracılığıyla nasıl kolayca ulaşabilecekleri anlatılacak.

Skype ekipleri ayrıca, Skype’la daha önce tanışmamış olan kişilere Skype’ı nasıl kullanabileceklerini de gösterecek. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Skype Orta Doğu ve Afrika Direktörü Rouzbeh Pasha “Ramazan insanlara uzakta bulunan yakınlarıyla iletişime geçmek için hem bir fırsat yaratıyor hem de farklı bir motivasyon kaynağı oluşturuyor. Yerel değerlere saygı duyup sahip çıkarak, Ramazan ayında daha anlamlı hale gelen Skype fırsatlarını insanların evlerine ulaştırmak istedik. Ziyaret edilen evlerdeki kişiler bu ziyaretler sırasında, Skype’ın sesli ve görüntülü arama seçeneklerini kullanarak sevdikleriyle erkenden bayramlaşabilecekler. Bu yolla insanların en azından Ramazan ayı içerisinde mesafe, zaman ya da maliyet gibi engelleri düşünmeden aramalarını gerçekleştirebilmelerine küçük de olsa bir katkı sağlayabilmek istiyoruz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.