Serpil Timuray’ın görev alanı genişliyor

Vodafone'da AMAP Bölgesine Türkiye'den atama.

02.08.2013 - 16:15 | MediaCat

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray

1 Ocak 2009’dan bugüne Vodafone Türkiye icra kurulu başkanı görevini sürdüren Serpil Timuray, mevcut sorumluluğuna ek olarak, 1 Ekim 2013 itibariyle Vodafone Grubu Afrika, Orta Doğu ve Asya Pasifik (AMAP) bölge direktörü olarak atandı. Timuray, AMAP Bölgesi’ndeki yeni sorumluluğu ile birlikte, Vodafone Türkiye icra kurulu başkanı görevini de sürdürecek.

Timuray yeni görevinde, Vodafone Grubu’nun 409 milyon abonesinin yüzde 65’inin bulunduğu, servis gelirlerinin yüzde 30’unu oluşturan ve dünya genelindeki iki yönetim bölgesinden biri olarak konumlanan AMAP Bölgesinin yönetiminde Bölge Başkanı Nick Read’e destek olacak. Bu kapsamda Timuray, geçen yıldan bu yana yürüttüğü Vodacom Grubu Yönetim Kurulu üyeliği görevine ilaveten, AMAP Bölgesinde ilerde belirlenecek diğer Yönetim Kurullarında da yer alacak.

Gökhan Öğüt Vodafone Türkiye icra kurulu başkan vekili olarak atandı

Bu atama ile paralel olarak yönetim yapısı yeniden şekillenecek olan Vodafone Türkiye’de, hâlihazırda bireysel iş biriminden sorumlu icra kurulu başkan yardımcısı olarak görev yapan Gökhan Öğüt, ticari ve operasyonel alanlardan sorumlu icra kurulu başkan vekili olarak atandı. Gökhan Öğüt, bu genişleyen sorumluluğu ile Vodafone Türkiye’nin tüm ticari, teknoloji, regülasyon ve strateji birimlerine liderlik edecek.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Vekili Gökhan Öğüt

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.