MediaCat

“Seramiksan Sözü” ne güvenenler artıyor

Daha önce ünlü oyuncu Burcu Kara ve sevilen televizyoncu Oylum Talu’nun rol aldığı reklam filmlerinin devamında Özge Özberk ve Hande Subaşı’nın yaşamlarından kesitler verilerek “Seramiksan Sözü”nün altı çiziliyor.

“Seramiksan Sözü” ne güvenenler artıyor

Seramik sektörünün teknolojisi ve estetik markası Seramiksan’ın reklam kampanyasında rol alan ünlülere iki isim daha eklendi: Özge Özberk ve Hande Subaşı. Sevilen oyuncuların rol aldığı reklam filmlerinde “Seramiksan Sözü”ne vurgu yapılıyor.

Seramiksan, reklam kampanyası devam ediyor. Daha önce ünlü oyuncu Burcu Kara ve sevilen televizyoncu Oylum Talu’nun rol aldığı reklam filmlerinin devamında Özge Özberk ve Hande Subaşı’nın yaşamlarından kesitler verilerek “Seramiksan Sözü”nün altı çiziliyor.

Metin Arolat’ın yönetmenliğini üstlendiği reklam filmlerinde ünlü oyuncular Özge Özberk ve Hande Subaşı, Seramiksan’ın teknoloji, kalite ve estetik anlayışına dikkat çekiyor. Reklamlarda başarılı kadınların hayatlarından kesitler sunuluyor ve seramik karoların hayatlarının önemli bir parçası olduğu gösteriliyor. Hande Subaşı hayatın Seramiksan ürünleriyle daha güzel olduğunu aktarırken, Özge Özberk de terasında doğadan ilham alan Seramiksan karolar arasında çiçeklerini suluyor.

Yaşam alanlarını güzelleştiren önemli faktörlerden birinin seramik olduğuna vurgu yapan reklamlarda Seramiksan’ın tasarım, kalite ve hijyeni bir arada sunduğuna, ünlü isimlerin de “Seramiksan Sözü”ne güvendiğine dikkat çekiliyor.

Künye:
Reklamveren: Seramiksan
Reklamveren Yetkilisi: Bülent Şamlı, Süreyya Çağlar
Reklam Ajansı: Manajans/JWT
Yaratıcı Yönetmen: Tuğbay Bilbay, Tayga Soysaltürk, Serkan Balak
Reklam Yazarı: Tuğbay Bilbay
Sanat Yönetmeni: Tayga Soysaltürk
Ajans Prodüktörleri: Şafak Serter, Ahmet Bayık
Stratejik Planlama: Ceren Coşkun
Müşteri Grubu: Nathalie Samur, Filiz Durmuş Sezer, Gülçin Karakahyaoğlu
Yapım Şirketi: İnterFilm
Prodüktör: Bahadır Arlıer
Yönetmen: Metin Arolat
Görüntü Yönetmeni (D.O.P): Uğur İçbak
Medya Planlama: Mindshare
Mecra: Televizyon, sinema, outdoor, radyo
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.