Sephora ve KAGİDER’den kadın girişimcilere destek

İkili kozmetik ve güzellik sektöründe faaliyet göstermek isteyen kadın girişimcilere kapılarını açıyor.

06.03.2020 - 11:01 | Tuğba Özögretmen

Geçtiğimiz yıl Sephora Stands lansmanının ardından sosyal sorumluluk tarafında iyiden iyiye aktifleşen Sephora Türkiye, bu kez de KAGİDER’le bir araya geldi. İkilinin hayat verdiği Kozmetik ve Güzellik Sektöründe Kadın Girişimcileri Geliştirme Hızlandırma Programı, bu sektörde çalışmak isteyen kadın girişimcilerin iş hayatında aktif rol almalarını hedefliyor. Yapılan basın toplantısında konuşan KAGİDER Başkanı Emine Erdem’in belirttiğine göre, bu işbirliği KAGİDER için de, güzellik sektörünü destekledikleri ilk proje olması itibarıyla farklılık taşıyor.

KAGİDER Başkanı Emine Erdem & Sephora Türkiye Pazarlama Direktörü Ayça Kaya

Proje kapsamında her iki kurumdan marka yöneticileri ve eğitmenler kadın girişimcilerle birlikte olarak, Türkiye’de kozmetik trendleri, pazarlama-satış ve insan kaynakları yönetici gibi konularda paylaşımlarda bulunacaklar.

Mayıs 2020’de gerçekleştirilecek programın sonunda girişimciler, uygun kriterleri yerine getirmeleri durumunda ürünlerini sephora.com.tr’de satışa sunma imkânı yakalayacaklar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.