Senfonico’ya yeni müşteri

Ajans müşteri portföyünü genişletiyor.

05.04.2021 - 17:43 | MediaCat

Müşterilerine marka konumlandırma, iletişim stratejisi oluşturma, reklam kampanyaları ve dijital ürün geliştirmeye kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan Senfonico, portföyüne yeni bir marka ekledi. League of Legends tutkunlarını espor etrafında bir araya getiren Riot Games, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin kreatif ve dijital çalışmalarını Senfonico’ya emanet etti.

Riot Games Türkiye ve Ortadoğu Operasyon ve Prodüksiyondan Sorumlu Espor Müdürü Burcu Güzel, konuya dair, “Riot Games olarak dijital dünyada yaptığımız içeriklerde en önem verdiğimiz şey seyircimizle daha fazla iletişim kurmak ve onlara daha iyi bir deneyim sunmak. Senfonico kreatif dünyada yükselen, adından söz ettiren bir ajans. Buna ek olarak vizyonuna güvendiğimiz ve hedeflerimize ulaşma yolunda bizimle aynı yolda yürüyebileceğine inandığımız bir partner. Birlikte güzel bir işbirliği yaparak iyi sonuçlar alacağımıza inanıyoruz” açıklamasında bulundu.

Senfonico CEO’su Tolga Esin ise, “25 yıllık bir gamer olarak, League of Legends final maçının Super Bowl’dan daha çok izleyici çektiğini duyduğumda çok şaşırmıştım. Bugün, oldukça çaylak bir LoL oyuncusu ve ligin sıkı bir takipçisi olarak, bu gerçek kafamda çok daha iyi oturuyor. Riot Games’in sunduğu bu sıradışı deneyim tüm izleyicilerde benzersiz bir heyecan ve coşku yaratıyor. Senfonico olarak bu maceranın parçası olmaktan gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.