Sağlıklı bir kalp için becel spor otobüsünü kaçırmayın

40 yılı aşkın bir süredir kalp sağlığı alanında aktif ve öncü bir rol üstlenen Becel, "Kalbini Sev"...

22.04.2009 - 15:00 | MediaCat

40 yılı aşkın bir süredir kalp sağlığı alanında aktif ve öncü bir rol üstlenen Becel, “Kalbini Sev” sloganıyla çalışmalarına devam ediyor. Şehir stresinden uzaklaşmak, rahatlamak ve spor yapmak istiyorsanız Becel’in ücretsiz otobüsüyle Belgrad Ormanı’na gidebilir, sağlıklı yaşama bir adım atabilirsiniz. Becel otobüsü her hafta sonu, cumartesi ve pazar sabah 08.00’de Taksim’den hareket edecek.

Evlerimize girdiği ilk günden bu yana kalp sağlığıyla ilgili çalışmalar yürüten Becel, herkesi kalbini sevmeye davet ediyor. Her hafta sonu cumartesi ve pazar günleri saat 08.00’de Taksim Meydanı’ndan ücretsiz servis kaldıracak olan marka, sporu ve sağlıklı yaşamı teşvik etmeyi amaçlıyor. Becel spor otobüsü temmuz sonuna kadar ücretsiz hizmet verecek.

Kalp yaşınızı www.kalpyasi.com’dan öğrenebilirsiniz

Kalp hastalıklarına karşı erken önlem almak istiyor ve kalbinizin yaşını merak ediyorsanız www.kalpyasi.com da yer alan anketi doldurarak bilgi alabilirseniz.

‘Kalbini Sev’ kampanyası kapsamında oluşturulan www.kalpyasi.com sitesi, dünyaca ünlü Framingham Enstitüsü kalp ve damar hastalıkları risk fonksiyonlarının, Boston Üniversitesi araştırmacıları tarafından uyarlanmış halini esas alarak geliştirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.