MediaCat

Selçuk Üniversitesi’nde Haluk Sicimoğlu fırtınası

Selçuk Üniversitesi Reklam Topluluğu Haluk Sicimoğlu ile stratejinin şifresini kırdı.

Selçuk Üniversitesi’nde Haluk Sicimoğlu fırtınası

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Topluluğu Türkiye’de reklam stratejisinin usta ismi Haluk Sicimoğlu’nu Konya’da üç gün ağırladı. Reklamla dolu geçen üç günde topluluk öğrencileri stratejinin inceliklerini usta isimden öğrendiler.

Bu sene ikinci yılını kutlayan ve kurulduğu günden bu yana Haluk Mesci, Deniz Mukan, Nesteren Davutoğlu gibi reklam duayenlerini Konya’da ağırlayarak İstanbul sektörü ile Konya arasında reklam köprüsü oluşturan Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Topluluğu geçtiğimiz hafta Biscolata ve Snickers reklamlarıyla son zamandır adından sıkça söz ettiren Alice BBDO Stratejik Planlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sicimoğlu’nu Konya’da misafir etti. Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte Reklam Topluluğu öğrencileri reklam stratejisinin şifresini usta isimden öğrendi. Yaklaşık üç yüz öğrencinin katıldığı etkinlikte Haluk Sicimoğlu uygulanmış kampanya örnekleri üzerinden reklamda stratejinin önemini öğrencilere aktardı.

Haluk Sicimoğlu’nun Konya’daki etkinlik tarihi ile sektöre girişinin 25. Yılı aynı zamana denk gelmesinden dolayı Reklam Topluluğu öğrencileri Sicimoğlu’nun bu özel gününü pasta keserek kutladılar.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.