See It Be It için başvuru süreci başladı

Programın son başvuru tarihi 13 Ocak 2020.

26.11.2019 - 10:38 | Sencer Uçar

Cannes Lions'tan Türkiye’ye 1 ödül daha

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali, sektördeki kadın liderleri bir araya getirerek toplumsal cinsiyet eşitsizliğine dikkat çekmek ve geleceğin kadın liderlerini desteklemek amacıyla hayata geçirdiği See It Be It programının başvurulara açıldığını duyurdu. See It Be It 2020 için başvuru süreci 13 Ocak 2020’de sonlanacak.

Spotify işbirliğiyle hayata geçirilen See It Be It 2020’nin elçisi FCBUlka CCO’su Swati Bhattacharya olurken, programın başkanlığını ise Badger & Winters Kurucusu ve CCO’su Madonna Badger yürütecek. Bhattacharya geçtiğimiz yıl da programın elçisi olarak seçilmiş ancak kişisel nedenlerden ötürü bu sorumluluğu üstlenememişti.

See It Be It 2020, dünyanın dört bir yanından 15 kadını ağırlayacak. Program katılımcıları, 22 – 26 Haziran arasında gerçekleştirilecek festivalde VIP deneyim yaşayacak. Festivale ücretsiz katılacak See It Be It katılımcılarının konaklama ve seyahat masrafları da program tarafından karşılanacak. Katılımcılar, programda birebir mentorluk oturumları, networking etkinlikleri, atölye çalışmaları ve masterclass etkinliklerinden yararlanacak.

Programda geçtiğimiz yıl 760 başvuru arasından seçilen 15 kişi arasında Spotify Ürün Tasarım Müdürü Yaprak Gültay da yer almıştı.

See It Be It 2020 programına buradan başvurabilirsiniz.

Kaynak: Lbbonline.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.