Scorp ekibinden yeni girişim

"Influencer marketing" şirketi Viralif kapılarını açtı.

24.04.2017 - 08:50 | MediaCat

Scorp ekibinden yeni girişim

8,5 milyon kullanıcısıyla küresel odaklı olarak büyümesine devam eden Scorp, markalarla gerçekleştirdiği influencer odaklı kampanyaların kurgulandığı birimini bağımsız bir şirket haline getirdi. Scorp’un “sosyal medya gücüyle hayata geçen influencer marketing şirketi” Viralif, Scorp’tan bağımsız olarak diğer platformlarda ajans ve marka özelinde çalışmalar geliştirip uyguluyor.

“Influencer”, “Performans” ve “Proje” hizmetleri kapsamında, popüler kullanıcılar aracılığıyla marka ve hizmetlerin en yüksek erişimi almasını sağlamak, sosyal medyanın gücünden en iyi şekilde yararlanabilmesi için markalara farklı reklam seçenekleri sunmak, markaların sosyal medya özelinde uygulamak veya yaratmak istedikleri tüm algı, iletişim ve fikirler için yaratıcı destek sağlamak üzere çalışan Viralif; hızlı tüketim, gıda, hizmet, kişisel bakım, lüks yaşam, moda, spor, teknoloji, seyahat, aile ve diğer kategorilerde influencer’larla işbirliği yapıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.