Şansal Büyüka istifa etti

Şansal Büyüka, Lig TV genel müdürlüğünden istifa etti...

11.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Şansal Büyüka, Lig TV genel müdürlüğünden istifa etti. Şansal Büyüka’nın kendine zaman ayıramadığı için bıraktığı Lig TV Genel Müdürlüğü için Kadir Kardaş’ın adı geçiyor. Şansal Büyüka’nın çalışma arkadaşlarına yolladığı veda mektubu:

"Değerli çalışma arkadaşlarıma,
Lig TV Genel Müdürlüğünden, kendime daha fazla zaman ayırma adına ayrılıyorum. Bu konuda bana gerekli anlayışı gösteren ve bu görevi yaptığım sürece çok büyük desteğini gördüğüm Digitürk Genel Müdürü Sayın Ertan Özerdem’e ve tüm çalışma arkadaşlarıma içten ve en samimi teşekkürlerimi sunuyorum. Lig TV’de bundan sonra Maraton programının yapımcılığı ve yorumculuğuna, ayrıca LİG TV yönetim kurulu Başkan Vekilliğine ve İcra Kurulu üyeliğine devam edeceğim. Ayrıca her fırsatta LİG TV ‘nin içinde arkadaşlarımla omuz omuza olmayı sürdüreceğim. Kısa süre içinde kurduğumuz ve dokuz yılda Türkiye ‘nin en büyük markalarından biri haline geldiğine inandığım LİG TV’deki çalışma arkadaşlarıma ve bu konuda emeği geçen herkese binlerce defa teşekkür ediyorum.
Hepinizi çok seviyorum
Şansal Büyüka"
 

medyava.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.