Sanofi web’deki yüzünü yeniledi

Sanofi Grubu yenilenen kurumsal imajıyla beraber internetteki yüzü olan web sitelerini de yeniledi.

29.05.2012 - 00:00 | MediaCat

Sanofi Grubu yenilenen kurumsal imajıyla beraber internetteki yüzü olan web sitelerini de yeniledi. Bu yaklaşım doğrultusunda yeni web siteleri şirket faaliyetleri hakkında detaylı bilgi verirken ürün portföyü ve tedavi alanları da güncel olarak sunuluyor.

Sanofi Grubu yeni logosuyla beraber kurumsal kimliğinin Sanofi Grubu’nun yenilikçi kuruluşu Sanofi Türkiye www.sanofi.com.tr adresinden yeni yüzüyle tüm paydaşlarına geniş bilgi aktarımı sağlamayı amaçlıyor.

Sanofi web sitesinde Kardiyovasküler, Tromboz, Onkoloji, Diyabet ve Metabolik Hastalıklar, Merkezi Sinir Sistemi Hastalıkları ve İç Hastalıkları alanında genel bilgilere ve sağlık profesyonelleri için Sanofi’nin bu alanlara yönelik geliştirdiği ürünlere yer veriliyor. Web sitesinde ayrıca “Terimler Sözlüğü” sayfasında “Kardiyovasküler”, “Tromboz”, “Onkoloji”, “Diyabet” ve “Merkezi Sinir Sistemi” hakkındaki terimlerin açıklamaları paylaşılıyor.

Sanofi’nin yenilenen kurumsal kimliğinin temsili niteliği taşıyan www.sanofi.com.tr adlı sitede, kurumun sosyal sorumluluk projeleri ve Sanofi Grubu’nun dünya çağındaki Ar-Ge deneyimi
hakkında da detaylı bilgiler aktarılıyor.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.