Sanal futbol borsası açıldı

İlk defa Türkiye Süper Ligi’nin sanal futbol borsası kuruldu...

10.09.2010 - 00:00 | MediaCat

İlk defa Türkiye Süper Ligi’nin sanal futbol borsası kuruldu. Borsada kullanıcılar ellerindeki hisseler ve yatırımlarıyla menkul kıymetleri yaratıyor.

NTVSpor’un sunduğu Football Tycoon ve Fantezi Futbol’dan sonra, NTVSpor Futbol Borsası da oyun severlerin beğenisine sunuldu. Türkiye’de ilk defa Türkiye Süper Ligi’nin sanal futbol borsası kuruldu. Sanal borsada kullanıcılar ellerindeki hisseler ve yatırımlarıyla menkul kıymetleri yaratıyor.

İngiltere Premier League’i, İtalya Serie A, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1 ve Türkiye Süper Ligi’nde bu yıl bulunan futbol takımlarının hisseleri NTVSpor Futbol Borsası’nda bulunuyor.
Oyuncular 100 bin sanal parayla başladıkları oyunda istedikleri takımların hisselerini alıp satarak sanal portföylerini oluşturuyor. Gün içerisinde kullanıcıların hisse alım ve satımlarıyla da etkilenen borsada zirveye ulaşanları sürpriz ödüller bekliyor.

http://futbolborsasi.ntvspor.net adresinden ulaşılabilen NTVSpor Futbol Borsası tüm bir lig sezon süresini kapsıyor.

ntvmsnbc.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.