Sanal davetler ‘Mariachi Shot the House’ ile hayat buluyor

Türkiye'nin ilk agav ve limon aromalı birası, tutkulu ve ateşli Latin Mariachi, “Shot the House” parti paketi...

11.03.2009 - 12:56 | MediaCat

Türkiye’nin ilk agav ve limon aromalı birası, tutkulu ve ateşli Latin Mariachi, “Shot the House” parti paketi ile ev partilerinize renk katıyor!

Facebook’ta oluşturulan “Mariachi Shot the House” uygulaması üzerinden, partisine en fazla sayıda arkadaşını davet eden eğlenceseverler, Mariachi’nin sunduğu farklı konseptler içerisinden istediklerini seçiyor ve Mariachi partisine ev sahipliği yapma şansını yakalıyor. Eğlence de tam bu noktada başlıyor…

Önce Mariachi parti ekibi tarafından şanslı particinin evi seçilen konsepte göre dekore ediliyor ve müzik sistemi kuruluyor, Mariachiler’in soğutulmasıyla da ev partiye hazır hale geliyor. Parti sahibine ise sadece davet listesini hazırlamak ve o gece sabaha kadar eğlencenin tadını çıkartmak kalıyor!

Gece boyunca özel shot oyunlarıyla renklenen parti, Mariachi tarafından kurulan 6 müzisyen ve 2 Latin dansçıdan oluşan Mariachi Band’in sürpriz performansı ile doruk noktasına ulaşıyor. Mariachi ekibi tarafından gerçekleştirilen fotoğraf ve video çekimlerinin parti sonunda misafirlere hediye edilmesiyle de parti unutulmaz kılınıyor.

Eğlence dünyasının ve gece hayatının vazgeçilmez tadı Mariachi ile muhteşem bir parti için şimdiden arkadaşlarınızı davet etmeye başlayın…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.