Samsung’dan bir teşekkür

Marka bu yıl Noel arifesinde hayranlarına bir animasyonla teşekkür ediyor.

16.12.2020 - 14:43 | Arzu Nilay Kocasu

Samsung'dan bir teşekkür

Kore menşeli teknoloji devi Samsung, tüketici cephesinde bir süredir eleştirilere maruz kalan işlemcisi Exynos için Pixar animasyonlarını andıran bir reklam filmi hazırladı.

Boş vaktini nasıl değerlendireceği konusunda kararsızlık yaşayan yeni emekli bir adamın, Samsung’un işlemcisi Exynos ile atıldığı bir dizi maceranın ardından emeklilik günlerini keyifle geçirmesini sağlayacak hobiyi keşfini anlatan dört dakikalık videoyla Samsung, bir yandan işlemcisini tanıtırken diğer yandan markadan desteğini esirgemeyen Samsung hayranlarına sabır ve anlayışları için teşekkür ediyor:

“Hepinize, özellikle bizi destekleyen ve sabırla bekleyen hayranlarımıza gönülden teşekkürler. Bu hikâyenin yüzlere sıcak bir tebessüm yerleştireceğini umuyor ve hepinize aileniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle mutlu bir Noel diliyoruz. Bizim için yaptığınız her şeye bir kere daha #Teşekkürler. Daha fazla hikâye için takipte kalın.”

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.