Samsung yeni reklamıyla yine iPhone’a saldırıyor

Yeni S4 filmi, telefonun iPhone 5'e üstünlüklerini sıralıyor.

05.05.2013 - 10:36 | Ali Kuru

Samsung yeni reklamıyla yine iPhone'a saldırıyor

Samsung‘un geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen akıllı telefonu Galaxy S4 için hazırlanan yeni reklam filmi yine rakibi iPhone 5‘i hedef alıyor.

Mezuniyet kutlaması için gerçekleştirilen bir havuz başı partisinde geçen filmde S4 kullanan gençler, iPhone kullanan yaşlıları telefonun özellikleri ile şaşırtıyor. Elleri kirliyken S4‘teki gibi uzaktan bir el hareketi ile telefonlarını açamayacaklarını ya da çekilen bir fotoğrafı telefonlarını birbirine yaklaştırarak paylaşamayacaklarını fark eden iPhone 5 kullanıcıları üzüntü ve kıskançlıkla karışık bir ruh haline bürünüyor.

Filmde ayrıca, S4’ün kamera özelliklerine ve televizyon gibi diğer cihazlarla etkileşime girebiliyor oluşuna da değiniliyor.

Mashable’ın haberinde sadece ABD’de yayına sokulan reklam filminin küresel kampanya çerçevesinde yayınlanan ve iPhone 5’i doğrudan hedef almayan iki farklı filmle birlikte yayına girdiğine dikkat çekiliyor. Haberde bunun gerekçesi olarak, özellikle ABD’deki tüketiciler için bir kıyas noktası olan iPhone‘un dünyanın geriye kalanı için aynı öneme sahip olmadığı gösteriliyor.

Kaynak: Mashable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.