sahibinden.com Antalya ofisi faaliyete geçti

Aralık 2008'de Ankara'da İç Anadolu ve Nisan 2009'da İzmir'de Ege Bölge ofislerinin ardından...

08.06.2009 - 10:12 | MediaCat

Aralık 2008’de Ankara’da İç Anadolu ve Nisan 2009’da İzmir’de Ege Bölge ofislerinin ardından, Akdeniz Bölge Ofisi de Antalya’da çalışmalarına başladı.

sahibinden.com Genel Müdürü Müge Seymen bölgesel yapılanma ile tüm Türkiye’ye yayılmış kurumsal müşterilerine daha çabuk ulaştıklarını ve böylece İstanbul’daki sahibinden.com üyelerine sunulan hizmet kalitesini bölge ofisleri aracılığıyla ülkenin dört bir yanına ulaştırmayı hedeflediklerini belirtti. “sahibinden.com her gün daha fazla kişiye ulaşıyor. Büyümeyle birlikte çok önem verdiğimiz hizmet kalitesinin düşmesine izin veremeyiz. Sahibinden personelinin aynı standardı sağlayabilmesi için Akademi Sahibinden’i geliştirdik. Akademi Sahibinden yeni başlayan personele ‘temel sahibinden becerilerini’ kazandırmayı hedefleyen, diğer yandan da kıdemli personele kuruma katkı sağlayacak proje uygulama yöntemlerini gösteren geniş perspektifli bir eğitim modelidir ve bütünüyle tarafımızca tasarlanarak uygulanmaktadır. Bölge ofislerinde görev yapan arkadaşlarımız da lokal illerden seçilmiş, ancak Akademi Sahibinden eğitimine katılmış ve başarılı olmuşlardır. Merkezin hizmet anlayışını bölgelerde bire bir uygulayabilmek bizim için son derece önemli.”

sahibinden.com son bir yıl içinde personel sayısını yüzde 140 büyüterek, Mayıs ayı itibariyle 120 kişiye istihdam sağlamaktadır. Diğer yandan 2009 yılı sonuna kadar 3 ofisin daha faaliyete geçmesi hedefleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.