Sağlık haberleri magazin gündemindeydi

Nisan ayının sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarına yansıyan isimleri belirlendi.

02.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Nisan ayının sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarına yansıyan isimleri belirlendi. Medya Takibi Ajansı Interpress’in yazılı basını kapsayan araştırmasına göre, geçtiğimiz ay magazin dünyasının gündeminde sanatçılara yapılan saldırı haberlerinin yer aldığını ortaya çıktı.

İki bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergilerde çıkan haberlerin tek tek incelenmesi neticesinde, Almanya’da tedavi altında olan İbrahim Tatlıses’in sağlık durumuyla ilgili 450’den fazla haberle yayınlanırken, bıçaklı saldırıya uğrayan ressam Bedri Baykam’ın da 400’ün üstünde haberinin çıktığı tespit edildi. Girdiği tartışma sırasında kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan oyuncu Peker Açıkalın’ın sağlık durumu hakkında ise 200’nin üstünde haber yayınlandığı belirlendi.

Yazılı basında kadın ve erkek sanatçıların isimlerinin yer aldığı haberlere göre oluşan geçtiğimiz ayın magazin sıralaması aşağıdaki gibi oluştu.

Kadınlar Erkekler
1. Hülya Avşarİbrahim Tatlıses
2. Sezen AksuBedri Baykam
3. Ajda PekkanCem Yılmaz
4. Demet AkalınNihat Doğan
5. Seda SayanTarkan
6. Beren SaatHalit Ergenç
7. Meryem S. UzerliSinan Akçıl
8. Hande YenerBeyaz
9. Gülben ErgenKıvanç Tatlıtuğ
10. Nurgül YeşilçayPeker Açıkalın

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.