Perakendenin en başarılı fikirleri ödüllendirildi

Yerel Zincirler Buluşuyor organizasyonu kapsamında perakendenin en başarılı 8 fikri ödüllendirildi.

02.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Yerel Zincirler Buluşuyor organizasyonu kapsamında perakendenin en başarılı 8 fikri ödüllendirildi. En başarılı fikirler Ankara, İstanbul, Bursa ve Gaziantep’ten çıktı.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nun (TPF) ‘Yerel Zincirler Buluşuyor’ organizasyonu kapsamında yapılan ‘Perakendenin En Başarılı Fikirleri’ yarışmasının ödül töreni gerçekleştirildi. 12 farklı bölgede faaliyet gösteren Perakendeciler Derneği (PERDER) üyesi 20 firmanın 38 farklı projeyle başvurduğu yarışmanın ödül töreni, İstanbul Conrad Otel’de gerçekleştirilen törenle sahiplerine verildi.
 
Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nun (TPF) geleneksel ‘Yerel Zincirler Buluşuyor’ organizasyonunun önemli ayaklarından biri olan ‘Perakendenin En Başarılı Fikirleri’ yarışmasının sonuçları, 12 bölge PERDER’in katılımıyla Hayat Kimya’nın sponsorluğunda düzenlenen ‘Perakendenin Hayatı’ isimli gala gecesinde İstanbul Conrad Oteli’nde gerçekleştirilen ödül töreninde sahiplerini buldu.
 
Firmaların promosyon yönetimi, İK ve personel uygulamaları, mağaza tasarımı, kategori yönetimi, müşteri hizmetleri, teknoloji uygulamaları, stok yönetimi ve ‘Neden Benim Marketim?’ konulu 30 saniyelik film yarışması’ ile toplamda sekiz kategoride ödüllendirildiği gecede, kazananlar ödüllerini bölge PERDER başkanlarının ellerinden aldı.
 
Gecede ayrıca ana sponsorlar Unilever, Evyap, SÜTAŞ ve Ülker’e, resmi sponsorlar Altıparmak, Aytaç, Banvit, BİFA, Nestle, Provel, Tadım ve Yonca Gıda’ya, destek sponsorlar Anavarza, Bağdat, Barilla, Boer, Detay, Düzey, Eker, İdeal Su, KOPAŞ, Muratbey, Ofçay, Peyman, Yörsan’a plaketleri verildi. Gecenin sonunda pop yıldızı Funda Arar bir konser verdi.
 
Ödül kazananlar:
  • Promosyon Yönetimi Kategorisi: Birebir Market / Antalya / Altan Vural
  • İK ve Personel Uygulamaları: Biçen Market / İstanbul / Sibel Zaloğlu
  • Mağaza Tasarımı: ARDAŞ / İstanbul / Hüseyin Alkaç
  • Kategori Yönetimi: OLİ Market / Gaziantep / Burhan Büyükkömürcü
  • Müşteri Hizmetleri: Çağrı Market / İstanbul / Sabri Otu
  • Teknoloji Uygulamaları: Özhan Market / Bursa / Cengiz Çatalkaya
  • Stok Yönetimi: Yunus Market / Ankara / Reyhan Şekerci
  • Neden Benim Marketim?’ 30 saniyelik film: Üçler / İstanbul / Yasemin Parlak

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.