MediaCat

Sadece filmlerde olabilecek bir reklam

TV+’ın yeni reklam filmi yayında.

Sadece filmlerde olabilecek bir reklam

Yeni nesil televizyon izleme platformu TV+, bünyesinde komediden dramaya, korkudan aksiyona kadar farklı türden içerikleri barındırdığını vurgulayan yeni reklam filmiyle karşımızda.

150’yi aşkın kanalıyla herkese hitap eden platformun TBWA\Istanbul imzalı filmde korku, komedi, aksiyon, dram, romantik ve bilimkurgu sinemasından sahnelere göndermeler yapılıyor.

Platformda her duygunun yaşanabileceğinin anlatıldığı filmin prodüksiyonunu Filmpark üstlenirken, yönetmen koltuğunda oturan isim Gürkan Kurtkaya.

Turkcell Marka ve Pazarlama İletişimi Direktörü Ahmet Yaman, kampanyaya ilişkin, “İletişim kampanyamızı insanı odağa alarak planladık. TV+ içeriğinin zenginliği kadar, o içeriğin yaşattığı duyguları da öne çıkardık. İnsanların dikkatini çekerek hem gönüllerinde hem de akıllarında nasıl yer alabileceğimizi düşündük. Tüm bunların sonucunda reklam kampanyamız ortaya çıktı. Reklam filmimizde dünya sinemasının klişe sahnelerine yerel dokunuşlar yaparak izleyicileri yakalamayı hedefledik. Hazırlıklar ve çekimler esnasında reklam filmimizin sinema tadında olmasına özen gösterdik. Kalabalık bir ekibin emeğiyle ortaya çok güzel bir iş çıktı” değerlendirmesinde bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.