Sabancı Vakfı’na yeni genel müdür

Vakıfta genel müdürlük görevini üstlenecek isim belli oldu.

06.09.2018 - 17:16 | MediaCat

Sabancı Vakfı'na yeni genel müdür

Zerrin Koyunsağan’ın yedi yıldır sürdürmekte olduğu genel müdürlük görevinden ayrılmasının ardından Sabancı Vakfı Genel Müdürü olarak atanan isim Nevgül Bilsel Safkan oldu. Genel müdürlük koltuğunu Bilsel Safkan’a devreden Koyunsağan ise bundan sonra Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı olarak çalışmalarını sürdürecek.

Vakıftaki bayrak değişimini değerlendirdiği sözlerinde Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, vakfın yeniden yapılandırılması ve sivil toplum alanında öncü uygulamaların hayata geçirilmesinde büyük katkıları olan Zerrin Koyunsağan’a teşekkürlerini sundu ve bayrağı devralan Nevgül Bilsel Safkan’ın süreci geliştirerek devam ettireceğine olan inancını dile getirdi.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü’nü tamamlamasının ardından Boğaziçi Üniversitesi’nden Executive MBA derecesi ile mezun olan Nevgül Bilsel Safkan, kariyerine Arthur Andersen’de denetçi olarak başladı. 25 yıllık çalışma hayatında Karma International, Superonline ve Paxar’da CFO olarak görev alan Bilsel Safkan, 2005 – 2016 yılları arasında Marsa ve Teknosa’da CFO, Kliksa’da ise genel müdür olarak çalıştı. Bilsel Safkan, 2016 – 2017 yılları arasında HotelsPro ve  2017 – 2018 yıllarında Dyson/Hakman Elektronik’te genel müdür olarak görev almıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.