MediaCat

Sabah Gazetesi’nin reklam müdürü kim olacak?

Bir yıl önce Sabah Gazetesi reklam genel müdürü olarak görev yaparken TNT’ye geçen Emre Taylar’ın yerine üç isim konuşuluyor.

Sabah Gazetesi’nin reklam müdürü kim olacak?

Bir yıl önce Sabah Gazetesi reklam genel müdürü olarak görev yaparken TNT’ye geçen Emre Taylar’ın yerine üç isim konuşuluyor.

O üç isimi ve ayrıntıları Medyatava’nın haberinden öğrendik.

 

Habere göre, Sabah Gazetesi reklam genel müdürlüğü için konuşulan isimler arasında Akşam Gazetesi reklam genel müdürü Yasemin Gebeş, Vatan Gazetesi Reklam Genel Müdürü Meltem İnanç ve Ciner’de Habertürk TV ile Bloomberg TV’nin Reklam Genel Müdürlüğü’nü yapan Gürcan Korkmaz bulunuyor.

Korkmaz, Sabah Grubu’na yabancı bir isim değil, daha önce Sabah Gazetesi’nde Reklam genel müdür Yardımcılığı yaparken Doğuş Grubu’ndan gelen bir teklifle Doğuş Grubu’na transfer olmuş ve Habertürk TV’nin yeni yapılanmasında da Ciner Grubu’na geçmişti. Aynı şekilde Yasemin Gebeş ve Meltem İnanç da listenin iddialı isimlerinden.

Şimdi Sabah kurmaylarının son olarak karar verdikleri bu üç isim arasında bir seçim yapmaları reklam kulislerinde konuşulan konuların başında geliyor.

(Medyatava)

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.