New Director’s Showcase bildiğiniz gibi

Cannes Lions'ın en heyecan verici gösterimi Lumière sahnesine sığmadı.

22.06.2017 - 13:55 | MediaCat

New Director's Showcase bildiğiniz gibi

1991’den bu yana aralıksız olarak devam eden ve “yarının yönetmenleri” için benzersiz bir podyum niteliği taşıyan Saatchi & Saatchi New Directors Showcase’in 27’nci gösterimi gerçekleşti. Her yıl Cannes Lions’ın en çok ilgi gören oturum/gösterimlerinden olan New Directors Showcase, bu yıl da sabahın erken saatlerinde başlayan uzun kuyruklar ve sabırsız izleyicileri beraberinde getirdi.

Gösterimden önce sahnede kısa bir konuşma yapan Saatchi & Saatchi Global CCO’su Kate Stanners, son yıllarda Cannes’da sıklıkla üzerinde durulan konulardan biri olan cinsiyet eşitliğine değindi. “Bugün burada işlerini izleyeceğiniz yönetmenlerin yalnızca yüzde 9’u kadın. Bu benim için bir hayal kırıklığı çünkü bu oranın çok daha yüksek olmasını hayal etmiştim. Bu yalnızca yaratıcılık için değil kültürel değerler için de tehlikeli bir durum. Kaçırdığımız kocaman bir perspektif var. Bir dahaki seneye bu oranın katlanarak artmasını umuyorum” sözleriyle gösterimi açan Stanners’ın ardından sahne bu yılın parlayan işlerindeydi.

Alicia Macdonald | Domestic Policy

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.