RVD reklam okulu ücretsiz eğitime devam ediyor

Reklamverenler Derneği (RVD) 2009 yılı ikinci eğitim programında üyelerine, "Pazarlama Planı Geliştirmek" konulu bir seminer verdi...

16.09.2009 - 00:00 | MediaCat

Reklamverenler Derneği (RVD) 2009 yılı ikinci eğitim programında üyelerine, "Pazarlama Planı Geliştirmek" konulu bir seminer verdi .

RVD’nin dokuz yıldan beri, bilinçli reklamveren yetiştirmek ve marka yatırımlarını etkin biçimde yönetebilmek için verdiği eğitim programları 2009’da tüm hızıyla devam ediyor. Reklamveren Okulu tarafından düzenlenen “Pazarlama Planı Geliştirmek” konulu eğitim Master Class programı kapsamında dün verildi.

Bu sene Reklamverenler Derneği Yönetim Kurulu’nun verdiği bir kararla, üyelerine ekonomik kriz nedeniyle ücretsiz olarak verilen eğitim moderatörlüğünü yine Murat Yurddaş üstlendi.

Gün boyu süren seminerin bu üçüncü bölümünde Brandmark’tan Cihan Kırımlı, Cadbury Kent’ten Tamer Karabay, Ajans ULTRA’dan Murat Zengin ve Trenddesk’ten Zeynep Arhon, McDonalds’tan Özlem Öcalan gibi kendi alanında yetkin kişiler sunumlar yaptı. Eğitim içeriklerinin reklamverenin gündemine uygun olarak düzenlendiği program dahilinde “İş hedefleri / Pazarlama planı ilişkisi”, “Tüketiciyi ve eğilimleri anlamak için araştırma”, “Rekabet”, “Pazarlama bütçesi” ve “Pazarlama planının ölçümlenmesi” gibi başlıklar işlendi.

Reklamverenlerin kaynaklarını en efektif bir şekilde değerlendirebilmelerini amaçlayan bu eğitim programlarının ilk ikisinde “Zor Zamanlarda İletişim” ve “Pazarlama ve Marka” konuları tartışılmıştı. 17 Kasım’da yapılacak senenin dördüncü ve son eğitiminin başlığı ise “Hesap Verebilen Pazarlama” olacak.

Daha önce, Denizbank ve Garanti Bankası’nın sponsorluğunda gerçekleştirilen ve sınıfların 35 kişiyle sınırlandırıldığı eğitim programı bu kez Türk Telekom’un binasında yapıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.