Ruh eşinizi bulun

Spotify ve Dallas Pets Alive'dan farkındalık kampanyası.

26.02.2018 - 14:14 | Gönül Hadımlı

Ruh eşinizi bulun

Evcil hayvanlarınız zamanla en yakın arkadaşlarınız olur, attığınız her adımı takip eder ve siz de onların her an yanınızda olmasını istersiniz. Pencerenizden sokağa şöyle bir bakmanız bile, sıcak bir yuvaya ve arkadaşa ihtiyacı olan çok fazla hayvan olduğunu görmeniz için yeterli olacaktır.

ABD’li hayvan kurtarma organizasyonu Dallas Pets Alive, Spotify işbirliğiyle, köpek sahiplenmek isteyen bireylerin kendilerine en uygun köpeği bulmalarına yardımcı olacak çalma listeleri oluşturuyor.

İşbirliğini duyurmak için hazırlanan reklam filminde, genç bir kız ile onun kasetçalar-köpeğinin arkadaşlığına tanık oluyoruz. Kasetçalar-köpek, genç kızın çalma listesini her daim yanında taşıyarak, sahibi nereye giderse onu takip ediyor.

Kuruluş, sahiplendirmek istediği köpekler için Spotify‘da onların karakterlerine göre uyarlanmış farklı çalma listeleri oluşturuyor. Köpek enerjikse çeşitli rock müzikleri, sakin ve kendi halindeyse jazz parçalarıyla dolu çalma listeleri hazırlanıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Spotify, Dallas Pets Alive
  • Reklam Ajansı: Dieste, Dallas, ABD
  • CCO: Ciro Sarmiento
  • Kreatif Direktör: Abe Garcia
Kaynak: Adeevee

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.